Sklep z urnami


Jako profesjonalny sklep z urnami oferujemy szeroki asortyment urn na prochy, urn pogrzebowych oraz akcesoriów funrealnych pozwalających na godne pożegnanie i upamiętnienie bliskiej osoby lub pupila.


Sposób w jaki rodzina i znajomi żegnają się ze swoimi bliskimi ulega stopniowym zmianom. Coraz większą popularność zyskują usługi kremacji, a co za tym idzie wzrasta zapotrzebowanie na urny pogrzebowe i urny na prochy. Duża różnorodność materiałowa, kolorystyczna i wzornicza pozwalają idealnie dopasować urnę do oczekiwań. Kolor, kształt oraz wzór można dobrać tak, aby współgrały z charakterem osoby bliskiej lub pupila.

Fachowe doradztwo


W atmosferze współczucia, poszanowania i zrozumienia doradzamy naszym klinetom w wyborze produktów, które najlepiej spełnią ich oczekiwania.

Nasi pracownicy są przeszkoleni i doświadczeni w zakresie dostępnych w naszym sklepie produktów, co pozwala im na fachowe doradztwo w wyborze produktów najlepiej dopasowanych do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Jeśli potrzebujecie Państwo porady w zakresie wyboru produktów z naszej oferty zachęcamy do kontaktu.

Dlaczego my?


  • Szeroki asortyment produktów
  • Fachowa pomoc i doradztwo w wyborze
  • Szybka dostawa
  • Najwyższa jakość produktów
  • Atrakcyjne ceny